התזונה הקיטוגנית

קחו את הבריאות שלכם בידיים!

קיטונים, הידועים גם בשם 'גופי קיטון' הם תוצר לוואי של הגוף כאשר הוא מפרק את השומן לאנרגיה ותהליך זה קורה כאשר צריכת הפחמימות נמוכה.

למאמר

האם מותר לרמות בתזונה הקיטוגנית

לכל מעשה יש תוצאה - האם זה כדאי?

השקעתם כל כך הרבה זמן בלהפוך את הגוף שלכם למכונה ששורפת שומן, והשאלה שנשאלת – האם אתם מוכנים לעצור או לעקב את התהליך הזה על ידי אכילת ארוחה רבת פחמימות?

למאמר

התמכרות לסוכר

צריך לקרא לילד בשמו...

הדיעה שגלוקוז הוא מקור האנרגיה המועדף בגוף שלנו היא דיעה שמתפשטת. כל אחד, החל מאנשים חולי סכרת ועד לאטלטים מצליחים מקבלים את העיצה לוודא שהם אוכלים "מספיק" פחמימות כדי לשמור על המערכת שלהם מלהתמוטט. זה מצער מאד, וזו המלצה מטעה הגורמת לרוב הכשלונות הרפואיים כיום."

למאמר

כיצד החלמתי לחלוטין משבץ מוחי בעזרת התזונה הקיטוגנית

הסיפור שלי

עברתי שבץ מוחי במאי 2016. אני, מכל האנשים שאני מכירה, חליתי! כל מי שמכיר אותי היה בהלם בגלל שאני תמיד אכלתי בריא, לכאורה, ואני חשבתי שאני בריאה. נהגתי לאכול את התזונה המקובלת – אכלתי דגנים (דגנים מלאים, כמובן) אפיתי את הלחם שלי בעצמי, הכנתי את הגרנולה שלי, שתיתי מיץ גזר טרי טבעי כל יום – לא אכלתי בשר אדום וגם לא שומן.

למאמר


מהו צום לסירוגין

צום לסירוגין עוזר להורדה במשקל

כשאוכלים לפי התזונה הקיטוגנית מאבדים את התיאבון. קשה להבין - אבל - לא רעבים. אז אם העיקרון של התזונה הקיטוגנית הוא לאכול רק כשרעבים ולהפסיק לאכול כששבעים - זו בכלל לא בעיה - התאבון נעלם. אין חשק למתוק בכלל. אני הייתי מכורה לסוכר וההתמכרות הזו נעלמה לגמרי. לפעמים יש לי חשק לבשר או לשומן... אפשר לדעת שהגוף התרגל להתזונה הקיטוגנית כשפותחים את המקרר והאבוקדו קורה לכם!

למאמר

הבהרה

אני לא דיאטנית ולא רופאה. אני לא תומכת באנשים שאני מזכירה באתר הזה ואם החלטתם לעקוב אחרי כל דבר שהוא באתר שלי אתם עושים זאת על אחריותכם בלבד. אני רק רוצה לספר את הסיפור שלי ולשתף את המסע להחלמה לכל מי שמעוניין להחלים, להוריד במשקל ולהרגיש טוב. כמו כן, אני לא כתבת מקצועית. אני כותבת מהלב ואני לא גרה בישראל - לכן, אם תמצאו בשפה שלי שגיאות דיקדוקיות או שגיאות כתיב אבקש את סליחתכם. המשך